0
Winkelwagen
€ 0,00
  • ✔ Gratis verzending
  • ✔ Gratis retour
  • ✔14 dagen bedenktijd
  • ✔ Hoge klantwaardering
  • ✔ Snelle levering
  • ✔ Keurmerk
Barstoel Lozia Kunstleer zwart, Rood Barstoel Lozia Kunstleer zwart, Rood Barstoel Lozia Kunstleer zwart, Rood Barstoel Lozia Kunstleer zwart, Rood
Barstoel Lozia Kunstleer zwart, Rood Barstoel Lozia Kunstleer zwart, Rood Barstoel Lozia Kunstleer zwart, Rood Barstoel Lozia Kunstleer zwart, Rood
Barstoel Lozia Kunstleer zwart, Rood
De barkruk Lozia - Een stijlvolle zitgelegenheidDeze kruk valt op door zijn stijlvolle design. De zitting is bekleed met kunstleer en afgewerkt met gedetailleerde siernaden.

Standaard levertijd

2-5 werkdagen

€ 116,00
Aantal: 
Bestellen
 
De barkruk Lozia - Een stijlvolle zitgelegenheid

Deze kruk valt op door zijn stijlvolle design. De zitting is bekleed met kunstleer en afgewerkt met gedetailleerde siernaden. Met behulp van de gasveer kan dit model traploos op de gewenste hoogte worden ingesteld, zodat het geschikt is voor elke toonbankhoogte. De voetensteun, die zorgt voor een zeer goed zitcomfort, is synchroon verstelbaar met de hoogte van de zitting. De zitting is 360° draaibaar met de voetensteun. Het frame is gemaakt van metaal, met vloerbeschermers onder de trompetvoet om krassen op de vloer te voorkomen. Deze barkruk is ideaal voor elk toonbankgebied - u hoeft alleen nog de juiste kleur uit ons bestelassortiment te kiezen.

Materiaalsamenstelling: 100% polyurethaan

Afmetingen:
Totale hoogte: 83 - 104 cm
Totale breedte: 46 cm
Totale diepte: 49 cm
Zithoogte: 60 - 81 cm
Zitvlak (BxD): 33 x 36 cm
Rugleuninghoogte: 25 cm
Diameter voetplaat: 38,5 cm
Max. draagvermogen: 120 kg

Zitting:
Licht gebogen rugleuning voor beter zitcomfort
Stijlvolle siernaden

Frame:
Materiaal: Metaal
Stijlvolle voetensteun
Trompetvoet met vloerbeschermers

Bijzonderheden:
Zitting 360° draaibaar
Elegante barkruk
Comfortabel zitten, zelfs na meerdere uren

Verzorgingsinstructies:
Voor reiniging raden wij een met lauw water bevochtigde katoenen doek aan
Voor het reinigen van metalen oppervlakken is meestal een mild afwasmiddel voldoende
Lichte vervuiling afnemen met een vochtige katoenen doek
Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.